Reklama

Reklama

Pogoda dla Wrocławia na 15 grudnia 2021

W środę 15 grudnia, we Wrocławiu będzie zachmurzenie całkowite.

Czeka nas chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od 3 do 6 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od 1 do 5 stopni.

Słońca raczej nie zobaczymy, będzie pochmurno (zachmurzenie: 94%).

Przez całą dobę spodziewane są opady deszczu. Szczególne nasilenie opadów przewiduje się między między północą a godziną pierwszą.

Będzie wiał słaby wiatr z zachodu z prędkością 7 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Powinniśmy odczuć poprawę jakości powietrza. Zanieczyszczenie spadnie z poziomu umiarkowanego do poziomu niskiego.

Reklama

Słońce wzejdzie o 7:49, a zajdzie o 15:44. Dzień potrwa 7 godzin i 55 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 minuty. Pozostało sześć dni do rozpoczęcia astronomicznej zimy.

Zachód Księżyca nastąpi o 3:50, a ponownie wzejdzie on o 13:48. Widoczność Księżyca wyniesie 88%, znajdował się on w pierwszej kwadrze cztery dni temu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy