Reklama

Reklama

Pogoda dla Wrocławia na 1 listopada 2021

W poniedziałek 1 listopada, we Wrocławiu będzie występowało zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami.

Będzie to kolejny bardzo ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 7 stopni Celsjusza, jednak przy odczuciu ciepła o 3 stopnie niższym. Najwyższa temperatura 16 stopni spodziewana jest około godziny trzynastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła tylko 8 ºC.

Pomimo umiarkowanego zachmurzenia będziemy mieli szansę, aby ujrzeć pogodne niebo.

Opady deszczu będą niewielkie, wyniosą 3 mm i wystąpią one przez cały dzień.

Prognozowany jest łagodny wiatr o prędkości 11 km/h. Rano, przed południem i po południu będzie wiał z kierunku południowego, a później z zachodu. Najsilniejsze porywy spodziewane są między godziną pierwszą a drugą i mogą osiągnąć do 22 km/h.

Reklama

Promieniowanie UV osiągnie poziom 2 w 10-stopniowej skali.

We Wrocławiu była dobra jakość powietrza. W poniedziałek nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na niskim poziomie.

Słońce wstanie o 6:44, a zajdzie o 16:25. Dzień potrwa 9 godzin i 41 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 47 minut.

Wschód Księżyca nastąpi o 1:41, a zachód o 15:28. Jego widoczność cztery dni po trzeciej kwadrze wyniesie 16%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy