Reklama

Reklama

Pogoda dla Warszawy na 28 listopada 2021

W niedzielę 28 listopada, w Warszawie będzie występował deszcz i śnieg.

Będzie chłodny dzień. Temperatura osiągnie 3 stopnie Celsjusza. Natomiast w nocy temperatura spadnie do -1 stopnia. W nocy i rano przewiduje się występowanie przymrozków.

Tego dnia będzie pochmurno. Nie nacieszymy się słońcem.

Opady deszczu będą umiarkowane, wyniosą 6 mm i wystąpią one przez cały dzień.

Przez większość dnia występował będzie zmienny słaby wiatr o prędkości 9 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 9 km/h, a w porywach do 20 km/h.

Promieniowanie UV w niedzielę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Reklama

W niedzielę spodziewamy się pogorszenia jakości powietrza do średniego poziomu zanieczyszczenia, mimo że w sobotę zanieczyszczenie powietrza utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:18, a zachód o 15:29. Dzień potrwa 8 godzin i 10 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 28 minut.

W niedzielę Księżyc zajdzie o 13:18. Jego widoczność jeden dzień po trzeciej kwadrze wyniesie 40%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy