Reklama

Reklama

Pogoda dla Warszawy na 21 stycznia 2022

W piątek 21 stycznia, w Warszawie będzie padał niewielki śnieg.

Będzie kolejny bardzo chłodny dzień. Słupek rtęci spadnie do 0 ºC, a odczucie temperatury będzie na poziomie tylko -9 stopni. W nocy temperatura spadnie do -4 stopni. Nie zapomnijcie o odpowiednim ubraniu - ciepłych kurtkach oraz szalikach i czapkach.

Tego dnia zachmurzenie będzie duże. Nie nacieszymy się słońcem.

Będzie wiał silny wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 29 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą dochodzić aż do 72 km/h, szczególnie między godziną dziesiątą a dwunastą.

Promieniowanie UV w piątek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Reklama

W czwartek zanotowaliśmy w Warszawie niski poziom zanieczyszczenia powietrza. Prognozujemy, że w piątek jeszcze ono spadnie do stanu bardzo niskiego.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:32, a zachód o 16:02. Dzień potrwa 8 godzin i 30 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 48 minut.

Księżyc zajdzie o 9:32, a ponownie pojawi się na niebie o 19:51. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 89 procentach i był w pełni trzy dni temu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy