Reklama

Reklama

Pogoda dla Warszawy na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Warszawie będzie padał deszcz i śnieg.

Będzie to chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od 0 do 3 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -10 do -5 stopni.

Rano i przed południem nie nacieszymy się słońcem, ponieważ zachmurzenie będzie całkowite, ale wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

W nocy wystąpi stały niewielki deszcz, a w pierwszej części dnia przewiduje się ciągły słaby deszcz.

Powieje silny wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 33 km/h.

Spodziewany jest niski stopień promieniowania UV, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Reklama

W poniedziałek, podobnie jak w niedzielę, przewidujemy niski stopień zanieczyszczenia powietrza.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:36, a zachód o 15:56. Dzień potrwa 8 godzin i 19 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 37 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 7:49, a ponownie wzejdzie on o 14:58. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy