Reklama

Reklama

Pogoda dla Warszawy na 15 grudnia 2021

W środę 15 grudnia, w Warszawie będzie występowało zachmurzenie całkowite.

Czeka nas chłodny dzień. Temperatura osiągnie 4 stopnie Celsjusza, a odczuwalna wyniesie 1 stopień. Natomiast w nocy temperatura spadnie do 0 stopni.

Będzie pochmurno (zachmurzenie: 93%).

Przez cały dzień wystąpią opady deszczu. Szczególne nasilenie opadów pojawi się między między godziną szóstą a siódmą.

Zachodni łagodny wiatr powieje z prędkością 11 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

We wtorek w Warszawie występowała dobra jakość powietrza. Następnego dnia jednak pogorszy się ona do stanu umiarkowanego.

Reklama

Słońce wstanie o 7:39, a zajdzie o 15:23. Dzień potrwa 7 godzin i 44 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 minuty. Pozostało sześć dni do początku astronomicznej zimy.

Zachód Księżyca nastąpi o 3:36, a ponownie pojawi się na niebie o 13:29. Jego widoczność cztery dni po pierwszej kwadrze wyniesie 88%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy