Reklama

Reklama

Pogoda dla Warszawy na 14 maja 2022

W sobotę 14 maja, w Warszawie będzie przejściowe zachmurzenie.

Będzie chłodniej. Temperatura osiągnie 17 stopni Celsjusza. Natomiast w nocy temperatura spadnie do 8 stopni.

Prognozuje się umiarkowaną wilgotność powietrza. Osiągnie ona poziom 62%.

Przed południem nie nacieszymy się słońcem, ponieważ zachmurzenie będzie duże, jednak wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

W południe przewiduje się niewielkie opady deszczu, suma opadów wyniesie 0.3 mm.

Powieje umiarkowany wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 24 km/h. Najsilniejsze porywy wiatru mogą osiągnąć nawet 57 km/h.

Promieniowanie UV osiągnie 3 w 10-stopniowej skali.

Reklama

Słońce wzejdzie o 4:42, a zajdzie o 20:22. Dzień potrwa 15 godzin i 39 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o godzinę i 6 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 4:05, a ponownie pojawi się na niebie o 18:12. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 96 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni. Jednocześnie Księżyc będzie za trzy dni w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama