Reklama

Reklama

Pogoda dla Torunia na 21 stycznia 2022

W piątek 21 stycznia, w Toruniu będą występowały niewielkie opady śniegu.

Czeka nas bardzo chłodny dzień. Słupek rtęci spadnie do 0 ºC, a odczucie temperatury będzie na poziomie -5 stopni. W nocy temperatura spadnie do -2 stopni.

Przed południem i po południu nie nacieszymy się słońcem, ponieważ zachmurzenie będzie duże, jednak wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

Prawdopodobieństwo wystąpienia opadów będzie średnie, przed południem i po południu wystąpią ciągłe słabe opady śniegu, które wyniosą 0.4 mm. W tym okresie mogą pojawiać się przejaśnienia.

Będzie wiał łagodny wiatr z północnego zachodu z prędkością 18 km/h.

Reklama

Spodziewany jest niski poziom promieniowania UV, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

W czwartek, w Toruniu powietrze było bardzo czyste. Przewidujemy, że także następnego dnia jakość powietrza będzie bardzo dobra (poziom zanieczyszczenia: bardzo niski).

Wschód słońca nastąpi o 7:45, a zachód o 16:09. Dzień potrwa 8 godzin i 24 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 50 minut.

Księżyc zajdzie o 9:43, a ponownie pojawi się na niebie o 20:00. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 89 procentach i był w pełni trzy dni temu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy