Reklama

Reklama

Pogoda dla Torunia na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Toruniu wystąpi zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami.

Czeka nas chłodny dzień. Poniedziałek 17 stycznia będzie jednym z tych dni, kiedy maksymalna temperatura 4 stopnie spodziewana jest w nocy, a konkretnie o godzinie drugiej. Przewidujemy, że od tego momentu temperatura będzie spadała i około godziny siódmej wynosić będzie 3 ºC. Do piętnastej ochłodzi się jeszcze bardziej, a termometry wskażą 1 ºC przy temperaturze odczuwalnej na poziomie -4 stopnie Celsjusza. Pod wieczór słupki rtęci będą spadać i o 22:00 powinny pokazywać 0 ºC. Temperatura odczuwalna będzie o 8 stopni niższa.

Reklama

Rano i przed południem niebo będzie w większości zasłonięte chmurami, ale w drugiej części dnia pojawi się bezchmurne niebo.

W nocy i rano przewiduje się stały słaby deszcz na zmianę z przejaśnieniami, a w południe pojawi się przelotny niewielki deszcz.

Zachodni silny wiatr będzie wiał z prędkością 29 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą osiągnąć prędkość nawet do 83 km/h, szczególnie między godziną siódmą a ósmą.

Spodziewany jest niski poziom promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie o 7:49, a zachód o 16:02. Dzień potrwa 8 godzin i 12 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 39 minut.

Księżyc zajdzie o 8:04, a ponownie pojawi się na niebie o 15:03. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy