Reklama

Reklama

Pogoda dla Torunia na 14 maja 2022

W sobotę 14 maja, w Toruniu będzie występowało przejściowe zachmurzenie.

Będzie ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 10 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 19 stopni spodziewana jest około godziny siedemnastej. Temperatura zacznie spadać wieczorem i o 22:00 będzie wynosiła 13 ºC.

Wilgotność powietrza nie przekroczy 80% - będzie umiarkowanie wilgotno.

Umiarkowane zachmurzenie nie powinno nam nadmiernie przesłaniać pogodnego nieba.

W południe wystąpią niewielkie opady deszczu, suma opadów wyniesie 0.3 mm.

Zmienny umiarkowany wiatr powieje z prędkością 20 km/h. Najsilniejsze porywy wiatru mogą osiągnąć nawet 51 km/h.

Reklama

Promieniowanie ultrafioletowe osiągnie poziom 3 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 4:49, a zachód o 20:35. Dzień potrwa 15 godzin i 46 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o godzinę i 9 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 4:13, a ponownie wzejdzie on o 18:24. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 96 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni. Jednocześnie Księżyc będzie za trzy dni w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama