Reklama

Reklama

Pogoda dla Torunia na 12 grudnia 2021

W niedzielę 12 grudnia, w Toruniu będzie pochmurno.

Czeka nas bardzo chłodny dzień. O siódmej termometry wskażą -4 stopnie Celsjusza. Najwyższa temperatura 0 stopni spodziewana jest około godziny trzynastej. Temperatura nie zmieni się i o 22:00 będzie wynosiła nadal 0 ºC.

Będzie pochmurno (zachmurzenie: 92%).

Niedziela będzie dniem bez opadów.

Powieje słaby wiatr z kierunku południowo-zachodniego z prędkością 7 km/h. Najsilniejsze porywy spodziewane są między godziną dziewiątą a jedenastą i mogą osiągnąć do 24 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe w niedzielę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Reklama

W niedzielę, podobnie jak w sobotę, przewidujemy duży stopień zanieczyszczenia powietrza.

Słońce wzejdzie o 7:50, a zajdzie o 15:28. Dzień potrwa 7 godzin i 38 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 4 minuty. Pozostało dziewięć dni do początku astronomicznej zimy.

Zachód Księżyca nastąpi o 0:10, a ponownie pojawi się na niebie o 13:00. Widoczność Księżyca wyniesie 64%, znajdował się on w pierwszej kwadrze poprzedniego dnia.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy