Reklama

Pogoda dla Szczecina na 5 stycznia 2023

W czwartek 5 stycznia, w Szczecinie będą występować przelotne opady.

Będzie to kolejny chłodny dzień. Czwartek 5 stycznia będzie jednym z tych dni, kiedy maksymalna temperatura 9 stopni spodziewana jest w nocy. Przewidujemy, że od tego momentu temperatura będzie spadała i około godziny siódmej wynosić będzie 7 ºC. Do piętnastej ochłodzi się jeszcze bardziej, a termometry wskażą 5 ºC przy temperaturze odczuwalnej na poziomie -2 stopnie Celsjusza. Pod wieczór słupki rtęci będą spadać i o 22:00 powinny pokazywać 3 ºC.

Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ będzie pochmurno.

Reklama

Opady deszczu będą słabe, wyniosą 9 mm i wystąpią one przez całą dobę.

Przewiduje się umiarkowany wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 24 km/h. Najsilniejsze porywy mogą dochodzić nawet do 57 km/h, szczególnie między godziną trzynastą a czternastą.

Promieniowanie UV w czwartek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W Szczecinie była bardzo dobra jakość powietrza. W czwartek nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Wschód słońca będzie o 8:16, a zachód o 15:57. Dzień potrwa 7 godzin i 41 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 12 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 7:38, a ponownie pojawi się na niebie o 14:05. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 98 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc będzie za trzy dni w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy