Reklama

Reklama

Pogoda dla Szczecina na 26 stycznia 2022

W środę 26 stycznia, w Szczecinie występować będą przelotne opady.

Czeka nas kolejny chłodny dzień. Temperatura będzie oscylować wokół 5 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -2 do 4 stopni.

Nie mamy szans na ujrzenie pogodnego nieba - spodziewane jest całkowite zachmurzenie.

Przez całą dobę spodziewane są opady deszczu. Szczególne nasilenie opadów pojawi się między między godziną dwudziestą trzecią a północą.

Będzie wiał łagodny wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 14 km/h. Najsilniejsze porywy mogą dochodzić do 42 km/h, szczególnie między godziną dziewiętnastą a dwudziestą.

Reklama

Promieniowanie UV w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W środę, podobnie jak we wtorek, przewidujemy bardzo niski stopień zanieczyszczenia powietrza.

Wschód słońca nastąpi o 7:56, a zachód o 16:32. Dzień potrwa 8 godzin i 36 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 7 minut.

Wschód Księżyca nastąpi o 1:39, a zachód o 11:07. Jego widoczność jeden dzień po trzeciej kwadrze wyniesie 40%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy