Reklama

Reklama

Pogoda dla Szczecina na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Szczecinie będzie zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami.

Będzie to chłodny dzień. Słupek rtęci wzrośnie do 5 ºC, a odczucie temperatury będzie na poziomie 0 stopni. Temperatura minimalna wyniesie 0 stopni.

W pierwszej części dnia będzie pochmurno, ale w drugiej części dnia pojawi się bezchmurne niebo.

W nocy pojawi się przelotny niewielki deszcz, a rano przewiduje się ciągły słaby deszcz.

Rano, przed południem i po południu prognozuje się silny wiatr z kierunku zachodniego o prędkości 29 km/h, w porywach osiągający nawet 83 km/h. Przez pozostałą część dnia powieje łagodny wiatr z zachodu z prędkością 11 km/h.

Reklama

Spodziewany jest niski poziom promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 8:07, a zachód o 16:16. Dzień potrwa 8 godzin i 8 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 40 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 8:23, a ponownie wzejdzie on o 15:17. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy