Reklama

Reklama

Pogoda dla Szczecina na 14 maja 2022

W sobotę 14 maja, w Szczecinie będzie przejściowe zachmurzenie.

Czeka nas kolejny ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 11 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 18 stopni przewidywana jest około godziny czternastej. Temperatura zacznie spadać wieczorem i o 22:00 będzie wynosiła 12 ºC.

Wilgotność powietrza nie przekroczy 60% - będzie umiarkowanie sucho.

Rano będziemy mieli szansę, aby nacieszyć się słonecznym niebem - zachmurzenie będzie małe. Po południu zachmurzenie wzrośnie do bardzo dużego.

Sobota będzie dniem bez deszczu.

Zachodni łagodny wiatr powieje z prędkością 16 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe osiągnie 3 w 10-stopniowej skali.

Reklama

Wschód słońca będzie miał miejsce o 5:03, a zachód o 20:53. Dzień potrwa 15 godzin i 50 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o godzinę i 11 minut.

Księżyc zajdzie o 4:29, a ponownie pojawi się na niebie o 18:42. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 96 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni. Jednocześnie Księżyc będzie za trzy dni w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama