Reklama

Reklama

Pogoda dla Szczecina na 12 grudnia 2021

W niedzielę 12 grudnia, w Szczecinie będzie pochmurno.

Będzie to kolejny bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od 0 do 1 stopnia Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -2 do 0 stopni.

Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ będzie pochmurno.

Późnym wieczorem wystąpią słabe opady deszczu, suma opadów wyniesie 1 mm.

Południowy słaby wiatr powieje z prędkością 7 km/h.

Promieniowanie UV w niedzielę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W sobotę w Szczecinie zanieczyszczenie powietrza utrzymywało się na poziomie umiarkowanym. Jednak kolejnego dnia jakość powietrza poprawi się, a zanieczyszczenie spadnie i osiągnie poziom niski.

Reklama

Wschód słońca będzie o 8:08, a zachód o 15:42. Dzień potrwa 7 godzin i 33 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 5 minut. Pozostało dziewięć dni do rozpoczęcia astronomicznej zimy.

Zachód Księżyca nastąpi o 0:26, a ponownie wzejdzie on o 13:16. Jego widoczność jeden dzień po pierwszej kwadrze wyniesie 64%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy