Reklama

Reklama

Pogoda dla Sosnowca na 21 stycznia 2022

W piątek 21 stycznia, w Sosnowcu wystąpi duże zachmurzenie z lekkimi opadami śniegu.

Będzie to zimny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od -4 do -1 stopnia Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -10 do -6 stopni.

Ponieważ wystąpi duże zachmurzenie, nie będziemy mieli zbyt wielu okazji na ujrzenie pogodnego nieba.

Zachodni łagodny wiatr będzie wiał z prędkością 16 km/h. Najsilniejsze porywy mogą osiągnąć prędkość aż do 50 km/h, zwłaszcza między godziną dziesiątą a dwunastą.

Promieniowanie UV w piątek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Słońce wzejdzie o 7:31, a zajdzie o 16:18. Dzień potrwa 8 godzin i 46 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 44 minuty.

Reklama

Zachód Księżyca nastąpi o 9:35, a ponownie wzejdzie on o 20:03. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 89 procentach i był w pełni trzy dni temu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy