Reklama

Reklama

Pogoda dla Sosnowca na 20 grudnia 2021

W poniedziałek 20 grudnia, w Sosnowcu będzie występował deszcz i śnieg.

Czeka nas bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie oscylować wokół 0 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -5 do 0 stopni.

Przewidywane duże zachmurzenie spowoduje, że pogodne niebo będzie dla nas dostępne w ograniczonym zakresie.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu jak i śniegu. W nocy i rano pojawi się ciągły słaby deszcz na zmianę z przejaśnieniami, natomiast po południu przewiduje się niewielkie opady śniegu.

Północno-zachodni łagodny wiatr powieje z prędkością 16 km/h. Najsilniejsze porywy spodziewane są między godziną dwunastą a czternastą i mogą dochodzić do 40 km/h.

Reklama

Promieniowanie ultrafioletowe w poniedziałek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Wschód słońca nastąpi o 7:40, a zachód o 15:42. Dzień potrwa 8 godzin i 1 minuta. Będzie to jeden z najkrótszych dni w roku. Pozostał dzień do rozpoczęcia astronomicznej zimy.

Księżyc zajdzie o 9:01, a ponownie pojawi się na niebie o 16:27. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 99 procentach i był w pełni poprzedniego dnia. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Reklama

Reklama

Reklama