Reklama

Reklama

Pogoda dla Sosnowca na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Sosnowcu będzie zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami.

Będzie chłodny dzień. Słupek rtęci podskoczy do 3 ºC, a odczucie temperatury będzie na poziomie tylko -5 stopni. Temperatura minimalna wyniesie -1 stopień.

W pierwszej części dnia nie nacieszymy się słońcem, ponieważ zachmurzenie będzie całkowite, ale wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

W nocy wystąpi ciągły słaby deszcz ze śniegiem na zmianę z przejaśnieniami, a przed południem i po południu pojawi się ciągły niewielki deszcz z przejaśnieniami.

Prognozuje się silny wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 35 km/h. Najsilniejsze porywy spodziewane są między godziną dwunastą a piętnastą i mogą osiągnąć aż do 83 km/h.

Reklama

Spodziewany jest niski poziom promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca nastąpi o 7:35, a zachód o 16:11. Dzień potrwa 8 godzin i 36 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 34 minuty.

Księżyc zajdzie o 7:44, a ponownie pojawi się na niebie o 15:19. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Dodatkowo informujemy, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy