Reklama

Reklama

Pogoda dla Rzeszowa na 30 listopada 2021

We wtorek 30 listopada, w Rzeszowie będzie zachmurzenie całkowite.

Będzie bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie oscylować wokół 1 stopnia Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -7 do -3 stopni. Przez całą dobę wystąpią przymrozki.

Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ będzie pochmurno.

Wtorek będzie dniem bez opadów.

Zachodni umiarkowany wiatr będzie wiał z prędkością 24 km/h.

Promieniowanie UV we wtorek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W poniedziałek zanotowaliśmy w Rzeszowie niski poziom zanieczyszczenia powietrza. Spodziewamy się, że we wtorek jeszcze ono spadnie do stanu bardzo niskiego.

Reklama

Wschód słońca będzie o 7:07, a zachód o 15:33. Dzień potrwa 8 godzin i 25 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 21 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 1:34, a zajdzie o 13:44. Znajdował się on w trzeciej kwadrze trzy dni temu, jego widoczność we wtorek wyniesie 20%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy