Reklama

Reklama

Pogoda dla Rzeszowa na 17 listopada 2021

W środę 17 listopada, w Rzeszowie będzie duże zachmurzenie.

Będzie kolejny chłodny dzień. O siódmej termometry wskażą 0 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 8 stopni spodziewana jest około godziny trzynastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła 3 ºC. W nocy i rano możliwe są przymrozki.

Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie duże.

W Rzeszowie nie padało od kilku dni. Nie zapowiada się także, aby padało tego dnia.

Przez większość dnia występował będzie zmienny słaby wiatr o prędkości 9 km/h. Rano prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 4 km/h, a w porywach do 9 km/h.

Reklama

Indeks promieniowania UV osiągnie poziom 1 w 10-stopniowej skali - promieniowanie będzie niegroźne dla zdrowia.

W środę spodziewamy się pogorszenia jakości powietrza do umiarkowanego poziomu zanieczyszczenia, mimo że we wtorek zanieczyszczenie powietrza utrzymywało się na niskim poziomie.

Wschód słońca będzie o 6:48, a zachód o 15:45. Dzień potrwa 8 godzin i 56 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 53 minuty.

Zachód Księżyca nastąpi o 4:27, a ponownie pojawi się na niebie o 15:07. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 97 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni.

Reklama

Reklama

Reklama