Reklama

Reklama

Pogoda dla Rzeszowa na 15 grudnia 2021

W środę 15 grudnia, w Rzeszowie będzie występowało zachmurzenie całkowite z przelotnymi opadami.

Będzie to bardzo chłodny dzień. O siódmej termometry wskażą 1 stopień Celsjusza, jednak przy odczuciu ciepła o 2 stopnie niższym. Najwyższa temperatura 2 stopnie przewidywana jest około godziny czternastej. Temperatura nie zmieni się i o 22:00 będzie wynosiła nadal 2 ºC.

Słońca raczej nie zobaczymy, będzie pochmurno (zachmurzenie: 94%).

Opady będą niewielkie, wyniosą 1.78 mm i wystąpią one przez całą dobę.

Prognozowany jest łagodny wiatr zmienny, który powieje z prędkością 11 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą osiągnąć prędkość do 27 km/h, zwłaszcza między godziną dziewiątą a jedenastą.

Reklama

Promieniowanie UV w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

We wtorek mogliśmy się cieszyć bardzo czystym powietrzem. W środę jakość powietrza nieznacznie się pogorszy i osiągnie niski poziom zanieczyszczenia.

Słońce wzejdzie o 7:24, a zajdzie o 15:30. Dzień potrwa 8 godzin i 5 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o minutę. Pozostało sześć dni do początku astronomicznej zimy.

Księżyc zajdzie o 3:27, a ponownie pojawi się na niebie o 13:31. Widoczność Księżyca wyniesie 88%, znajdował się on w pierwszej kwadrze cztery dni temu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy