Reklama

Reklama

Pogoda dla Rzeszowa na 12 grudnia 2021

W niedzielę 12 grudnia, w Rzeszowie będzie padał śnieg.

Będzie to kolejny bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie oscylować wokół -1 stopnia Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -9 do -2 stopni.

Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.

Przed południem wystąpią ciągłe niewielkie opady śniegu, a po południu przewiduje się ciągłe słabe opady śniegu.

Będzie wiał łagodny wiatr z kierunku północnego z prędkością 18 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe w niedzielę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Reklama

W sobotę w Rzeszowie zanieczyszczenie powietrza utrzymywało się na poziomie umiarkowanym. Jednak kolejnego dnia jakość powietrza poprawi się, a zanieczyszczenie spadnie i osiągnie poziom niski.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:21, a zachód o 15:29. Dzień potrwa 8 godzin i 8 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 4 minuty. Pozostało dziewięć dni do początku astronomicznej zimy.

W niedzielę Księżyc wzejdzie o 12:45. Znajdował się on w pierwszej kwadrze poprzedniego dnia, jego widoczność w niedzielę wyniesie 64%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy