Reklama

Reklama

Pogoda dla Rzeszowa na 1 listopada 2021

W poniedziałek 1 listopada, w Rzeszowie będzie przeważnie słonecznie.

Będzie ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 5 stopni Celsjusza, jednak przy odczuciu ciepła o 3 stopnie niższym. Najwyższa temperatura 14 stopni przewidywana jest około godziny dwunastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła tylko 6 ºC.

Chmury w niewielkim stopniu będą nam przesłaniały niebo - spodziewamy się małego zachmurzenia.

Poniedziałek to kolejny dzień, w którym nie przewiduje się opadów.

Przewidywany jest łagodny wiatr zmienny, który powieje z prędkością 18 km/h.

Promieniowanie UV będzie niskie, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.

Reklama

W niedzielę w Rzeszowie występowała dobra jakość powietrza. Następnego dnia jednak pogorszy się ona do stanu umiarkowanego.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 6:21, a zachód o 16:08. Dzień potrwa 9 godzin i 46 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 42 minuty.

Księżyc pojawi się na niebie o 1:22, a zajdzie o 15:06. Jego widoczność cztery dni po trzeciej kwadrze wyniesie 16%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama