Reklama

Pogoda dla Rybnika na 4 stycznia 2023

W środę 4 stycznia, w Rybniku występować będą przelotne opady.

Będzie chłodny dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny trzeciej, wyniesie ona 1 stopień Celsjusza i nie zmieni się do godziny siódmej. Maksymalną temperaturę 7 ºC termometry wskażą o godzinie dwudziestej pierwszej, a temperatura odczuwalna będzie niższa aż o 7 stopni. Temperatura nieznacznie spadnie i o 22:00 termometry pokażą 6 stopni Celsjusza.

Tego dnia będzie pochmurno. Nie nacieszymy się słońcem.

Po południu wystąpi stały niewielki deszcz na zmianę z przejaśnieniami, a wieczorem pojawi się ciągły słaby deszcz.

Reklama

Przez większość dnia występował będzie południowy umiarkowany wiatr o prędkości 22 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 20 km/h, a w porywach do 42 km/h.

Promieniowanie UV osiągnie poziom 1 w 10-stopniowej skali - promieniowanie będzie niegroźne dla zdrowia.

W środę spodziewamy się pogorszenia jakości powietrza do dużego poziomu zanieczyszczenia, mimo że we wtorek zanieczyszczenie powietrza utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Słońce wstanie o 7:44, a zajdzie o 15:57. Dzień potrwa 8 godzin i 12 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 9 minut.

Księżyc zajdzie o 5:52, a ponownie pojawi się na niebie o 13:33. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 94 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy