Reklama

Reklama

Pogoda dla Rybnika na 30 listopada 2021

We wtorek 30 listopada, w Rybniku będzie padał niewielki śnieg.

Będzie to bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie oscylować wokół 0 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -8 do -2 stopni. W nocy i przez większość dnia przewiduje się występowanie przymrozków.

Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.

Po południu przewiduje się stałe niewielkie opady śniegu, a późnym wieczorem spodziewany jest ciągły słaby deszcz.

Rano i przed południem będzie łagodny wiatr z południowego zachodu o prędkości 17 km/h, w porywach osiągający nawet 33 km/h. Przez pozostałą część dnia powieje umiarkowany wiatr z kierunku zachodniego o sile około 24 km/h.

Reklama

Promieniowanie UV we wtorek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Wschód słońca nastąpi o 7:21, a zachód o 15:47. Dzień potrwa 8 godzin i 25 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 21 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 1:49, a zajdzie o 13:58. Jego widoczność trzy dni po trzeciej kwadrze wyniesie 20%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy