Reklama

Reklama

Pogoda dla Rybnika na 26 stycznia 2022

W środę 26 stycznia, w Rybniku będzie występował deszcz i śnieg.

Będzie bardzo chłodny dzień. Słupek rtęci osiągnie 2 ºC. Temperatura minimalna wyniesie 0 stopni.

Chmury całkowicie zasnują niebo - zachmurzenie będzie całkowite.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu ze śniegiem jak i deszczu. W nocy wystąpi niewielki deszcz ze śniegiem, natomiast rano, przed południem i po południu przewiduje się słaby deszcz na zmianę z przejaśnieniami.

Zmienny słaby wiatr powieje z prędkością 9 km/h.

Promieniowanie UV w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Reklama

W Rybniku występował we wtorek niski poziom zanieczyszczenia powietrza. Następnego dnia jakość powietrza się jeszcze poprawi i będziemy mogli cieszyć się bardzo czystym powietrzem.

Wschód słońca będzie o 7:27, a zachód o 16:29. Dzień potrwa 9 godzin i 1 minuta i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 58 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 1:13, a zajdzie o 11:02. Jego widoczność jeden dzień po trzeciej kwadrze wyniesie 40%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy