Reklama

Reklama

Pogoda dla Rybnika na 21 stycznia 2022

W piątek 21 stycznia, w Rybniku przewidywane jest duże zachmurzenie z lekkimi opadami śniegu.

Czeka nas zimny dzień. Temperatura będzie oscylować wokół -2 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -11 do -7 stopni.

Pogodne niebo będzie dla nas widoczne raczej w ograniczonym zakresie, ponieważ zachmurzenie będzie duże.

Będzie wiał łagodny wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 18 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą dochodzić nawet do 55 km/h, zwłaszcza między godziną jedenastą a dwunastą.

Spodziewany jest niski stopień promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Słońce wstanie o 7:33, a zajdzie o 16:21. Dzień potrwa 8 godzin i 47 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 44 minuty.

Reklama

Księżyc zajdzie o 9:37, a ponownie pojawi się na niebie o 20:06. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 89 procentach i był w pełni trzy dni temu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy