Reklama

Reklama

Pogoda dla Rybnika na 2 lutego 2022

W środę 2 lutego, w Rybniku będzie padał deszcz i śnieg.

Będzie chłodny dzień. Temperatura będzie się wahać od 0 do 3 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -6 do -2 stopni.

Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu ze śniegiem jak i deszczu. W nocy i przez większość dnia przewiduje się umiarkowany deszcz ze śniegiem na zmianę z przejaśnieniami, natomiast wieczorem spodziewany jest słaby deszcz. Suma opadów w ciągu dnia wyniesie 11 mm.

Przewiduje się umiarkowany wiatr zmienny, który powieje z prędkością 20 km/h. Najsilniejsze porywy wiatru mogą osiągnąć nawet 61 km/h.

Reklama

Promieniowanie UV osiągnie poziom 1 w 10-stopniowej skali.

Będziemy mieli możliwość w końcu odetchnąć świeżym powietrzem. Przewidujemy bowiem, że zanieczyszczenie powietrza z poziomu wysokiego spadnie do stanu bardzo niskiego.

Słońce wstanie o 7:18, a zajdzie o 16:41. Dzień potrwa 9 godzin i 22 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 19 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 8:29, a zajdzie o 18:09. Jego widoczność jeden dzień po nowiu wyniesie 2%. Naturalny satelita oddala się od Ziemi, w perygeum był trzy dni temu.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy