Reklama

Reklama

Pogoda dla Rybnika na 15 grudnia 2021

W środę 15 grudnia, w Rybniku przewidywane jest zachmurzenie całkowite.

Czeka nas kolejny bardzo chłodny dzień. Temperatura osiągnie 2 stopnie Celsjusza. Natomiast w nocy temperatura spadnie do 0 stopni.

Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.

Będzie wiał słaby wiatr z kierunku południowo-zachodniego z prędkością 7 km/h.

Promieniowanie UV w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Choć przewidujemy, że smog zelżeje, to jednak jakość powietrza poprawi się tylko nieznacznie: zanieczyszczenie spadnie z poziomu bardzo wysokiego do wysokiego.

Reklama

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:38, a zachód o 15:43. Dzień potrwa 8 godzin i 5 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o minutę. Pozostało sześć dni do początku astronomicznej zimy.

Księżyc zajdzie o 3:41, a ponownie pojawi się na niebie o 13:45. Jego widoczność cztery dni po pierwszej kwadrze wyniesie 88%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy