Reklama

Reklama

Pogoda dla Rybnika na 1 listopada 2021

W poniedziałek 1 listopada, w Rybniku będzie częściowo słonecznie.

Będzie to kolejny bardzo ciepły dzień. Pomimo to rano będzie chłodno. O siódmej termometry wskażą 5 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 16 stopni spodziewana jest około godziny trzynastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła 9 ºC.

W pierwszej części dnia chmury w niewielkim stopniu będą nam przesłaniały niebo - spodziewamy się małego zachmurzenia. Wieczorem wzrośnie ono do dużego.

W Rybniku nie padało od kilku dni. Nie zapowiada się także, aby deszcz padał tego dnia.

Przewiduje się słaby wiatr zmienny, który powieje z prędkością 7 km/h.

Reklama

Spodziewany jest niski stopień promieniowania UV, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.

Słońce wstanie o 6:35, a zajdzie o 16:22. Dzień potrwa 9 godzin i 46 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 43 minuty.

Wschód Księżyca nastąpi o 1:37, a zachód o 15:20. Widoczność Księżyca wyniesie 16%, znajdował się on w trzeciej kwadrze cztery dni temu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy