Reklama

Reklama

Pogoda dla Radomia na 21 stycznia 2022

W piątek 21 stycznia, w Radomiu będzie zachmurzenie umiarkowane z lekkimi opadami śniegu.

Czeka nas bardzo chłodny dzień. Temperatura osiągnie 0 stopni Celsjusza, a odczuwalna wyniesie nawet -9 stopni. Natomiast w nocy temperatura spadnie do -4 stopni. Załóżcie ciepłe kurtki, czapki, szaliki i rękawice.

Pogodne niebo powinno nam towarzyszyć, mimo prognozowanego umiarkowanego zachmurzenia.

Będzie wiał umiarkowany wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 27 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą dochodzić aż do 68 km/h, zwłaszcza między godziną dziewiątą a jedenastą.

Spodziewany jest niski poziom promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Reklama

W czwartek zanotowaliśmy w Radomiu niski poziom zanieczyszczenia powietrza. Przewidujemy, że w piątek jeszcze ono spadnie do stanu bardzo niskiego.

Wschód słońca będzie o 7:28, a zachód o 16:05. Dzień potrwa 8 godzin i 37 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 46 minut.

Księżyc zajdzie o 9:29, a ponownie pojawi się na niebie o 19:52. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 89 procentach i był w pełni trzy dni temu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy