Reklama

Reklama

Pogoda dla Radomia na 21 grudnia 2021

We wtorek 21 grudnia, w Radomiu będzie pochmurno.

Będzie to zimny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od -5 do -2 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -10 do -3 stopni.

Przewidywane duże zachmurzenie spowoduje, że pogodne niebo będzie dla nas dostępne w ograniczonym zakresie.

Prawdopodobieństwo wystąpienia opadów będzie małe, w nocy i rano wystąpią niewielkie opady śniegu, osiągną one poziom 0.6 mm.

Prognozowany jest łagodny wiatr zmienny, który powieje z prędkością 11 km/h. Najsilniejsze porywy mogą dochodzić do 37 km/h, szczególnie między godziną siódmą a jedenastą.

Reklama

Spodziewany jest niski stopień promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali - nie będzie stanowiło zagrożenia dla zdrowia.

W poniedziałek mogliśmy się cieszyć bardzo czystym powietrzem. We wtorek jakość powietrza nieznacznie się pogorszy i osiągnie niski poziom zanieczyszczenia.

Wschód słońca nastąpi o 7:38, a zachód o 15:28. Dzień potrwa siedem godzin i 50 minut i będzie to najkrótszy dzień w roku. W tym dniu jest początek astronomicznej zimy.

Zachód Księżyca nastąpi o 9:44, a ponownie pojawi się na niebie o 17:12. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 95 procentach i był w pełni dwa dni temu. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL