Reklama

Reklama

Pogoda dla Radomia na 18 grudnia 2021

W sobotę 18 grudnia, w Radomiu będzie padał deszcz i śnieg.

Będzie to bardzo chłodny dzień. Słupek rtęci wzrośnie do 2 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie -3 stopnie. W nocy temperatura spadnie do 0 stopni.

Chmury całkowicie zasnują niebo - zachmurzenie będzie całkowite.

W sobotę nie przewiduje się żadnych opadów.

Powieje łagodny wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 18 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą dochodzić do 42 km/h, zwłaszcza między godziną szesnastą a siedemnastą.

Promieniowanie UV w sobotę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W piątek, w Radomiu powietrze było bardzo czyste. Przewidujemy, że także następnego dnia jakość powietrza będzie bardzo dobra (poziom zanieczyszczenia: bardzo niski).

Reklama

Wschód słońca będzie o 7:36, a zachód o 15:27. Dzień potrwa 7 godzin i 51 minut. Będzie to jeden z najkrótszych dni w roku. Pozostały trzy dni do rozpoczęcia astronomicznej zimy.

Zachód Księżyca nastąpi o 7:02, a ponownie pojawi się na niebie o 14:42. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Dodatkowo informujemy, że Księżyc będzie w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Reklama

Reklama

Reklama