Reklama

Reklama

Pogoda dla Radomia na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Radomiu przewidywane jest zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami.

Czeka nas chłodny dzień. Temperatura osiągnie 3 stopnie Celsjusza, a odczuwalna wyniesie aż -6 stopni. Natomiast temperatura minimalna wyniesie -1 stopień. Nie zapomnijcie o odpowiednim ubraniu - ciepłych kurtkach oraz szalikach i czapkach.

Zachmurzenie umiarkowane nie powinno nam nadmiernie przesłaniać pogodnego nieba.

W nocy pojawi się stały niewielki deszcz, a rano spodziewany jest ciągły słaby deszcz.

Zachodni silny wiatr będzie wiał z prędkością 40 km/h.

Spodziewany jest niski stopień promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Reklama

Słońce wstanie o 7:32, a zajdzie o 15:59. Dzień potrwa 8 godzin i 26 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 36 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 7:43, a ponownie wzejdzie on o 15:03. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Dodatkowo informujemy, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy