Reklama

Reklama

Pogoda dla Radomia na 16 listopada 2021

We wtorek 16 listopada, w Radomiu będzie występowało przejściowe zachmurzenie.

Czeka nas ciepły dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny szóstej, wyniesie ona 0 stopni Celsjusza i nie zmieni się do godziny siódmej. Maksymalną temperaturę 10 ºC termometry wskażą o godzinie czternastej i nie będzie ona różniła się od odczucia ciepła. Po południu zanotujemy spadek temperatury i o 22:00 termometry pokażą tylko 1 stopień Celsjusza. Rano wystąpią przymrozki.

W pierwszej części dnia nie nacieszymy się słońcem, ponieważ zachmurzenie będzie duże, jednak po południu i wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

Reklama

Wtorek to kolejny dzień, w którym nie przewiduje się opadów.

Prognozuje się słaby wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 7 km/h.

Wskaźnik promieniowania UV będzie niski, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.

W poniedziałek, w Radomiu powietrze było czyste. Przewidujemy, że także następnego dnia jakość powietrza będzie dobra (poziom zanieczyszczenia: niski).

Wschód słońca będzie o 6:54, a zachód o 15:44. Dzień potrwa 8 godzin i 49 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 59 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 3:23, a ponownie pojawi się na niebie o 14:54. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 92 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne