Reklama

Reklama

Pogoda dla Radomia na 15 grudnia 2021

W środę 15 grudnia, w Radomiu przewidywane jest zachmurzenie całkowite.

Będzie to chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od 0 do 3 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -1 do 3 stopni.

Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.

Przez cały dzień wystąpią opady deszczu. Szczególne nasilenie opadów pojawi się między między godziną dwudziestą trzecią a północą.

Będzie wiał słaby wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 9 km/h. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną dziesiątą a jedenastą i mogą osiągnąć do 27 km/h.

Reklama

Promieniowanie UV w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

We wtorek w Radomiu występowała dobra jakość powietrza. Następnego dnia jednak pogorszy się ona do stanu umiarkowanego.

Wschód słońca będzie o 7:34, a zachód o 15:26. Dzień potrwa 7 godzin i 52 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 minuty. Pozostało sześć dni do początku astronomicznej zimy.

Zachód Księżyca nastąpi o 3:34, a ponownie pojawi się na niebie o 13:31. Znajdował się on w pierwszej kwadrze cztery dni temu, jego widoczność w środę wyniesie 88%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy