Reklama

Reklama

Pogoda dla Radomia na 14 maja 2022

W sobotę 14 maja, w Radomiu będzie przejściowe zachmurzenie.

Czeka nas ciepły dzień. Pomimo to nad ranem będzie chłodno. O siódmej termometry wskażą 10 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 19 stopni spodziewana jest około godziny czternastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła 12 ºC.

Wilgotność powietrza nie przekroczy 60% - będzie umiarkowanie sucho.

Chmury w niewielkim stopniu będą nam przesłaniały niebo - spodziewamy się małego zachmurzenia.

Sobota będzie dniem bez deszczu.

Zachodni umiarkowany wiatr będzie wiał z prędkością 22 km/h. Najsilniejsze podmuchy wiatru mogą osiągnąć nawet 53 km/h.

Reklama

Promieniowanie ultrafioletowe osiągnie 5 w 10-stopniowej skali.

Słońce wstanie o 4:45, a zajdzie o 20:18. Dzień potrwa 15 godzin i 32 minuty i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o godzinę i 4 minuty.

Zachód Księżyca nastąpi o 4:05, a ponownie pojawi się na niebie o 18:10. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 96 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni. Jednocześnie Księżyc będzie za trzy dni w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama