Reklama

Reklama

Pogoda dla Poznania na 30 października 2022

W niedzielę 30 października, w Poznaniu będzie występowało przejściowe zachmurzenie.

Czeka nas kolejny bardzo ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 12 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 20 stopni spodziewana jest około godziny siedemnastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła tylko 12 ºC.

W pierwszej części dnia niebo będzie w większości zasłonięte chmurami, ale w drugiej części dnia pojawi się bezchmurne niebo.

Niedziela będzie dniem bez deszczu.

Przewidywany jest słaby wiatr zmienny, który powieje z prędkością 7 km/h. Najsilniejsze podmuchy wiatru mogą osiągnąć 18 km/h.

Reklama

Indeks promieniowania ultrafioletowego będzie niski, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.

W niedzielę spodziewamy się pogorszenia jakości powietrza do średniego poziomu zanieczyszczenia, mimo że w sobotę zanieczyszczenie powietrza utrzymywało się na niskim poziomie.

Wschód słońca nastąpi o 6:44, a zachód o 16:26. Dzień potrwa 9 godzin i 42 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 godziny i 2 minuty.

Księżyc pojawi się na niebie o 13:08, a zajdzie o 19:47. Znajdzie się on w pierwszej kwadrze za dwa dni, jego widoczność w niedzielę wyniesie 29%. Nasz naturalny satelita oddala się od Ziemi, w perygeum był w sobotę.

Reklama

Reklama

Reklama