Reklama

Reklama

Pogoda dla Poznania na 30 listopada 2021

We wtorek 30 listopada, w Poznaniu będzie występował deszcz i śnieg.

Będzie to chłodny dzień. Temperatura osiągnie 3 stopnie Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie nawet -5 stopni. Natomiast w nocy temperatura spadnie do 0 stopni. W nocy i przez większość dnia prognozowane są przymrozki.

Będzie pochmurno (zachmurzenie: 95%).

Przez cały dzień przewiduje się opady deszczu ze śniegiem. Szczególne nasilenie opadów spodziewane jest między między godziną szesnastą a siedemnastą.

Prognozowany jest umiarkowany wiatr zmienny, który powieje z prędkością 24 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe we wtorek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Reklama

W Poznaniu występował w poniedziałek niski poziom zanieczyszczenia powietrza. Następnego dnia jakość powietrza się jeszcze poprawi i będziemy mogli cieszyć się bardzo czystym powietrzem.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:38, a zachód o 15:43. Dzień potrwa 8 godzin i 4 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 24 minuty.

Wschód Księżyca nastąpi o 1:56, a zachód o 14:03. Jego widoczność trzy dni po trzeciej kwadrze wyniesie 20%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy