Reklama

Reklama

Pogoda dla Poznania na 26 stycznia 2022

W środę 26 stycznia, w Poznaniu będą występować przelotne opady.

Będzie kolejny chłodny dzień. Temperatura będzie oscylować wokół 2 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -5 do 0 stopni.

Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.

W nocy i przez większość dnia przewiduje się opady deszczu. Szczególne nasilenie opadów spodziewane jest między między godziną ósmą a dziewiątą.

Zachodni łagodny wiatr powieje z prędkością 18 km/h.

Promieniowanie UV w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Reklama

W środę, podobnie jak we wtorek, przewidujemy bardzo niski stopień zanieczyszczenia powietrza.

Słońce wstanie o 7:42, a zajdzie o 16:27. Dzień potrwa 8 godzin i 44 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 4 minuty.

Księżyc pojawi się na niebie o 1:26, a zajdzie o 11:01. Widoczność Księżyca wyniesie 40%, znajdował się on w trzeciej kwadrze poprzedniego dnia.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy