Reklama

Reklama

Pogoda dla Poznania na 21 stycznia 2022

W piątek 21 stycznia, w Poznaniu będzie występował deszcz i śnieg.

Czeka nas bardzo chłodny dzień. Temperatura osiągnie 0 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie aż -6 stopni. Natomiast w nocy temperatura spadnie do -3 stopni.

Słoneczne niebo powinno być dla nas widoczne, mimo prognozowanego umiarkowanego zachmurzenia.

Przed południem i po południu spodziewany jest niewielki ciągły deszcz ze śniegiem na zmianę z przejaśnieniami. Opady nie powinny przekroczyć 0.7 mm. Deszcz spodziewany jest szczególnie pomiędzy 13 a 14 i wyniesie 0.5 mm.

Będzie wiał umiarkowany wiatr z północnego zachodu z prędkością 24 km/h.

Reklama

Promieniowanie UV osiągnie poziom 1 w 10-stopniowej skali.

W czwartek, w Poznaniu powietrze było bardzo czyste. Przewidujemy, że także następnego dnia jakość powietrza będzie bardzo dobra (poziom zanieczyszczenia: bardzo niski).

Słońce wzejdzie o 7:49, a zajdzie o 16:18. Dzień potrwa 8 godzin i 29 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 49 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 9:49, a ponownie pojawi się na niebie o 20:08. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 89 procentach i był w pełni trzy dni temu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy