Reklama

Reklama

Pogoda dla Poznania na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Poznaniu wystąpi zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami.

Będzie chłodny dzień. Poniedziałek 17 stycznia będzie jednym z tych dni, kiedy maksymalną temperaturę 4 stopnie zanotujemy w nocy, a konkretnie o godzinie czwartej. Przewidujemy, że od tego momentu temperatura będzie spadała i około godziny siódmej wynosić będzie 3 ºC. Do piętnastej ochłodzi się jeszcze bardziej, a termometry wskażą 2 ºC przy temperaturze odczuwalnej na poziomie -4 stopnie Celsjusza. Późnym wieczorem słupki rtęci będą spadać i o 22:00 powinny pokazywać 0 ºC. Temperatura odczuwalna będzie o 8 stopni niższa.

Reklama

Rano i przed południem niebo będzie w większości zasłonięte chmurami, jednak po południu i wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

Deszcz przewiduje się w pierwszej części dnia, a jego ilość przekroczy w tym okresie 2 mm.

Zachodni silny wiatr będzie wiał z prędkością 33 km/h.

Spodziewany jest niski poziom promieniowania UV, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

W Poznaniu występował w niedzielę niski poziom zanieczyszczenia powietrza. Prognozujemy, że w poniedziałek jeszcze ono spadnie do stanu bardzo niskiego.

Słońce wzejdzie o 7:53, a zajdzie o 16:11. Dzień potrwa 8 godzin i 18 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 38 minut.

Księżyc zajdzie o 8:06, a ponownie pojawi się na niebie o 15:14. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy