Reklama

Reklama

Pogoda dla Poznania na 12 grudnia 2021

W niedzielę 12 grudnia, w Poznaniu będzie pochmurno.

Będzie bardzo chłodny dzień. Temperatura osiągnie 0 stopni Celsjusza. Natomiast w nocy temperatura spadnie do -4 stopni.

Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ będzie pochmurno.

Niedziela będzie dniem bez opadów.

Południowo-zachodni słaby wiatr powieje z prędkością 9 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą osiągnąć prędkość do 25 km/h, zwłaszcza między godziną dziesiątą a jedenastą.

Promieniowanie ultrafioletowe w niedzielę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W sobotę w Poznaniu zanieczyszczenie powietrza utrzymywało się na poziomie umiarkowanym. Jednak kolejnego dnia jakość powietrza poprawi się, a zanieczyszczenie spadnie i osiągnie poziom niski.

Reklama

Słońce wstanie o 7:53, a zajdzie o 15:38. Dzień potrwa 7 godzin i 44 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 4 minuty. Pozostało dziewięć dni do początku astronomicznej zimy.

Księżyc zajdzie o 0:17, a ponownie pojawi się na niebie o 13:06. Znajdował się on w pierwszej kwadrze poprzedniego dnia, jego widoczność w niedzielę wyniesie 64%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy