Reklama

Reklama

Pogoda dla Olsztyna na 29 stycznia 2022

W sobotę 29 stycznia, w Olsztynie będzie padał deszcz i śnieg.

Czeka nas kolejny chłodny dzień. Temperatura osiągnie 4 stopnie Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie aż -3 stopnie. Natomiast w nocy temperatura spadnie do -2 stopni.

Tego dnia będzie pochmurno. Nie nacieszymy się słońcem.

Po południu pojawi się stały umiarkowany deszcz ze śniegiem na zmianę z przejaśnieniami, a wieczorem przewiduje się ciągły słaby deszcz z przejaśnieniami.

Przez większość dnia występował będzie południowo-zachodni łagodny wiatr o prędkości 16 km/h. Rano i przed południem prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 11 km/h, a w porywach do 27 km/h.

Reklama

Promieniowanie UV w sobotę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W Olsztynie była bardzo dobra jakość powietrza. W sobotę nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:29, a zachód o 16:13. Dzień potrwa 8 godzin i 44 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 19 minut.

Wschód Księżyca nastąpi o 5:39, a zachód o 12:19. Znajdzie się on w nowiu za trzy dni, jego widoczność w sobotę wyniesie 11%. Naturalny satelita zbliża się do Ziemi, w perygeum będzie w niedzielę.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy