Reklama

Reklama

Pogoda dla Olsztyna na 25 stycznia 2022

We wtorek 25 stycznia, w Olsztynie będzie występowało zachmurzenie całkowite z przelotnymi opadami.

Będzie kolejny bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie oscylować wokół 1 stopnia Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -3 do 0 stopni.

Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ będzie pochmurno.

Nad ranem przewiduje się przelotny słaby deszcz, a w południe spodziewany jest przelotny niewielki deszcz.

Prognozuje się łagodny wiatr o prędkości 13 km/h. Rano, przed południem i po południu powieje z kierunku zachodniego, a później z północy. Najsilniejsze podmuchy mogą osiągnąć prędkość do 37 km/h, szczególnie między godziną siódmą a jedenastą.

Reklama

Promieniowanie UV we wtorek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W Olsztynie występował w poniedziałek niski poziom zanieczyszczenia powietrza. Spodziewamy się, że we wtorek jeszcze ono spadnie do stanu bardzo niskiego.

Słońce wzejdzie o 7:35, a zajdzie o 16:05. Dzień potrwa 8 godzin i 30 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 5 minut.

We wtorek Księżyc zajdzie o 10:26. Księżyc znajdzie się w trzeciej kwadrze.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy