Reklama

Pogoda dla Olsztyna na 22 listopada 2021

W poniedziałek 22 listopada, w Olsztynie będzie częściowo słonecznie.

Będzie chłodniej. O siódmej termometry wskażą 1 stopień Celsjusza. Najwyższa temperatura 3 stopnie przewidywana jest około godziny jedenastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła 0 ºC. Przez cały dzień możliwe są przymrozki.

Słoneczne niebo powinno nam towarzyszyć, mimo prognozowanego umiarkowanego zachmurzenia.

Poniedziałek będzie dniem bez opadów.

Przewiduje się słaby wiatr zmienny, który powieje z prędkością 5 km/h. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną dwudziestą trzecią a północą i mogą osiągnąć do 13 km/h.

Reklama

Indeks promieniowania UV osiągnie poziom 1 w 10-stopniowej skali.

W Olsztynie była bardzo dobra jakość powietrza. W poniedziałek nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Słońce wstanie o 7:17, a zajdzie o 15:30. Dzień potrwa 8 godzin i 12 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 47 minut.

Księżyc zajdzie o 10:32, a ponownie pojawi się na niebie o 17:09. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 92 procentach i był w pełni trzy dni temu. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był w niedzielę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy