Reklama

Pogoda dla Olsztyna na 20 stycznia 2023

W piątek 20 stycznia, w Olsztynie będzie częściowo słonecznie.

Będzie to kolejny bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie się wahać od -2 do 1 stopnia Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -7 do 1 stopnia. Załóżcie ciepłe kurtki, czapki, szaliki i rękawice.

Przewidywane duże zachmurzenie spowoduje, że pogodne niebo będzie dla nas dostępne w ograniczonym zakresie.

W piątek nie przewiduje się żadnych opadów.

Przez większość dnia występował będzie zmienny słaby wiatr o prędkości 7 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 6 km/h, a w porywach do 18 km/h.

Reklama

Spodziewany jest niski poziom promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali - nie będzie stanowiło zagrożenia dla zdrowia.

W czwartek zanotowaliśmy w Olsztynie niski poziom zanieczyszczenia powietrza. Następnego dnia jakość powietrza się jeszcze poprawi i będziemy mogli cieszyć się bardzo czystym powietrzem.

Słońce wzejdzie o 7:42, a zajdzie o 15:56. Dzień potrwa 8 godzin i 13 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 48 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 7:14, a zajdzie o 13:26. Znajdzie się on w nowiu następnego dnia, jego widoczność w piątek wyniesie 3%. Naturalny satelita zbliża się do Ziemi, w perygeum będzie w sobotę.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy