Reklama

Reklama

Pogoda dla Olsztyna na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Olsztynie będzie występował deszcz i śnieg.

Czeka nas kolejny bardzo chłodny dzień. Słupek rtęci dojdzie do 2 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie tylko -6 stopni. Temperatura minimalna wyniesie -1 stopień.

Rano i przed południem niebo będzie w większości zasłonięte chmurami, ale wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

Opady deszczu ze śniegiem będą słabe, wyniosą 2 mm i wystąpią one przez całą dobę.

Przewiduje się silny wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 29 km/h.

Wskaźnik promieniowania UV osiągnie 1 w 10-stopniowej skali.

W Olsztynie występował w niedzielę niski poziom zanieczyszczenia powietrza. Następnego dnia jakość powietrza się jeszcze poprawi i będziemy mogli cieszyć się bardzo czystym powietrzem.

Reklama

Słońce wstanie o 7:45, a zajdzie o 15:51. Dzień potrwa 8 godzin i 5 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 40 minut.

Księżyc zajdzie o 8:02, a ponownie pojawi się na niebie o 14:50. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Dodatkowo informujemy, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy