Reklama

Reklama

Pogoda dla Olsztyna na 12 grudnia 2021

W niedzielę 12 grudnia, w Olsztynie będzie nieprzyjemnie.

Będzie to zimny dzień. Temperatura będzie się wahać od -4 do -1 stopnia Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -5 do -2 stopni.

Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ będzie pochmurno.

W niedzielę nie przewiduje się żadnych opadów.

Będzie wiał słaby wiatr z południowego zachodu z prędkością 7 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe w niedzielę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W sobotę, w Olsztynie powietrze było czyste. Przewidujemy, że także następnego dnia jakość powietrza będzie dobra (poziom zanieczyszczenia: niski).

Reklama

Słońce wzejdzie o 7:46, a zajdzie o 15:16. Dzień potrwa 7 godzin i 29 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 5 minut. Pozostało dziewięć dni do początku astronomicznej zimy.

Księżyc zajdzie o 0:01, a ponownie pojawi się na niebie o 12:52. Jego widoczność jeden dzień po pierwszej kwadrze wyniesie 64%.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy